Kariera / Aktualne oferty pracy

Dział Handlowy - Specjalista ds. Sprzedaży usług logistycznych

Specjalista ds. Sprzedaży Usług Logistycznych to osoba, która aktywnie wspiera sprzedaż telefoniczną usług proponowanych przez naszą firmę.

Do obowiązków Specjalisty ds. Sprzedaży należy:

- pozyskiwanie klientów,
- wyszukiwanie kontaktów,
- posprzedażowa obsługa klientów,
- prowadzenie negocjacji handlowych,
- zawieranie umów,
- przygotowywanie propozycji handlowych w oparciu o potrzeby klienta i standardy firmy,
- utrzymanie relacji handlowych z dotychczasowymi klientami w okresie wprowadzenia,
- tworzenie pozytywnego wizerunku firmy,
- badanie i analiza rynku usług kurierskich.

Zapewniamy:

- atrakcyjne wynagrodzenie,
- pracę na jedną zmianę w godz 8:00 – 16:00,
- wolne weekendy,
- umowę o pracę,
- szkolenia doskonalące,
- benefity (kartę Multisport, ubezpieczenie grupowe),
- integracje,
- wczasy pod gruszą.

Szukamy osób otwartych, szybko uczących się, lubiących indywidualną pracę jak i odnajdujących się w zespole, chętnych rozwijać swoje umiejętności.

Biuro Obsługi Klienta – Specjalista ds. Obsługi Klienta

Poszukujemy pracowników na stanowisko Specjalisty ds. Obsługi Klienta.

Podstawowe obowiązki:

- telefoniczna oraz mailowa obsługa klientów firmy – infolinia przychodząca,
- utrzymanie klienta, dosprzedaż usług,
- interweniowanie u przewoźników,
- raportowanie wyników.

Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8 - 16 oraz 9 - 17 na podstawie umowy o pracę w Ostrowie Wielkopolskim.
Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, wymagana dobra obsługa komputera oraz umiejętność szybkiego pisania na klawiaturze.

Jeżeli jesteś zainteresowany pracą - zapraszamy do kontaktu!