Kariera / Aktualne oferty pracy

Dział Handlowy - Specjalista ds. Sprzedaży usług logistycznych

Zatrudnimy pracowników na stanowisko Specjalisty ds. Sprzedaży usług logistycznych.

Podstawowe obowiązki:

- telefoniczne pozyskiwanie klientów,
- praca z targetem,
- wyszukiwanie nowych kontaktów, praca na bazie potencjalnych klientów,
- raportowanie wyników.

Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8 - 16 na podstawie umowy o pracę w Ostrowie Wielkopolskim.
Nie wymagamy doświadczenia - nasi trenerzy prowadzą szkolenia wdrożeniowe, przygotowujące do pracy na wymienionym stanowisku.

Jeżeli jesteś zainteresowany pracą - zapraszamy do kontaktu!

Dział wycen indywidualnych transportu

Poszukujemy kandydatów na stanowisko Pracownika Działu Wycen Indywidualnych Transportu.

- poszukiwanie transportu, wycena usług dla klientów,
- monit zleconych transportów oraz raportowanie wyników.

Szukamy osób:
- komunikatywnych, umiejących pracować zespołowo,
- posiadających chęci do pracy i nauki,
- zdecydowanych na podjęcie pracy, poszukujących stałego zatrudnienia,
- mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Co zapewniamy?
- zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat,
- miłą atmosferę w pracy, młody zespół,
- pracę w komfortowych godzinach: 8 – 16 od poniedziałku do piątku,
- szkolenia przygotowujące do pracy oraz możliwość rozwoju.

Dodatkowo nasi pracownicy otrzymują benefity takie jak darmowe ubezpieczenie grupowe, kartę MultiSport, wyjazdy i spotkania integracyjne.