Kariera / Co możesz zyskać pracując w polkurier.pl

Przede wszystkim zapewniamy naszym pracownikom komfortowe miejsce pracy wraz z możliwością rozwoju zawodowego – zapoznasz się z branżą kurierską oraz logistyką, a także z wieloma technikami sprzedaży i negocjacji.

Jak pisał Mirosław Konkel w "Pulsie Biznesu": "Praca na słuchawce nie taka straszna" – mówi, cytując Magdalenę Grzelak, szefową marketingu w Inter Galactica „Już po kilku tygodniach pracy rośnie pewność siebie, komfort komunikacji, swoboda argumentowania i negocjowania. To atuty ważne na każdym etapie kariery".

Zdecydowanie się z tym zgadzamy, każdy z pracowników w naszej firmie potwierdzi te słowa. Pracując z nami staniesz się osoba otwartą, pewną siebie a także dostrzeżesz wagę pozytywnego nastawienia do życia, oraz to że jeśli chcesz możesz osiągnąć swój cel. Podczas szkoleń nie stawiamy tylko i wyłącznie na wiedzę branżową, a także na odpowiednie poczucie własnej wartości każdego pracownika.

Doceniamy także naszych stałych pracowników, każdy ma możliwość otrzymania karty MultiSport wraz ze zniżką pracowniczą. Dostępne są karty MutliSport Plus, MultiSport Classic oraz MultiActive – zależnie od Twoich preferencji. Karty upoważniają do wejść na siłownie, baseny, sauny a także inne placówki np. szkoły tańca.

Wszyscy wiemy, jak ważna jest aktywność fizyczna, szczególnie jeśli pracuje się przez 8 godzin w biurze,
tak jak my

Każdy z pracowników otrzymuje również pakiet ubezpieczenia grupowego o wartości 36 000zł.