Kariera / Kim jesteśmy?

Portal Polkurier.pl powstał z myślą o małych i średnich firmach zajmujących się sprzedażą wysyłkową. Umożliwiamy tysiącom klientów wysyłanie paczek najlepszymi, renomowanymi firmami kurierskimi (w kraju i zagranicą), w atrakcyjnych cenach i niezależnie od ich ilości.

Przykładamy ogromną wagę do jakości usług świadczonych przez naszych partnerów biznesowych. Każdy klient jest dla nas tak samo ważny, dlatego posiadamy własne Biuro Obsługi Klienta którego pracownicy to specjaliści doskonale znający rynek usług kurierskich i prawo przewozowe, którzy pomogą w każdej sytuacji.

A właściwie kim są nasi pracownicy? Są to młodzi ludzie pełni energii i pomysłów. Każdy z pracowników jest inny, a tym samym wyjątkowy, dzięki czemu jako firma potrafimy spojrzeć na każdą sytuację z wielu perspektyw i znaleźć profesjonalne rozwiązanie dla każdej sprawy ponieważ naszym celem jest wysoka jakość wykonywanej pracy.

Jako firma dbamy o to, aby każdy z naszych pracowników czuł się w pracy komfortowo. Zawsze zwracamy uwagę na pozytywną atmosferę w biurze oraz wzajemny szacunek. Jak wiadomo, tak pracuje się o wiele przyjemniej, a któż nie chciałby chodzić chętnie do pracy, a nie "bo trzeba", prawda?