Biura Obsługi Klienta (62) 591-72-72. Poniedziałek - Piątek od 8.00 do 16.00
Przewoźnicy UPS, DPD, DHL, FedEx oraz Geis mogą traktować przesyłki owinięte folią stretch jako niestandard. Informacja w aktualnościach

Tanie przesyłki

, usługi kurierskie tanie, przesyłka krajowa,

firma kurierska

, przesyłka paletowa, wysyłanie paczek, cena wysłania paczki, przesyłki kurierskie

Zamów kuriera

Skorzystaj z kreatora wysyłki abyś mógł zamówić kuriera po najbardziej atrakcyjnej dla Ciebie cenie. Zamów kuriera przez internet

Wycena przesyłki

Wyceń własną przesyłkę i wybierz najlepszy pakiet dla siebie. Sprawdź ile zaoszczędzisz.wycena_paczkii_b
Oferta

Wybierz jedną z dostępnych ofert i obniż koszty przesyłek nawet o 75%

Oferta firmy Polkurier prowadzona przez dwóch partnerów UPS Polska i GEIS pozwala znacząco zredukować koszty przesyłek kurierskich (zobacz cennik). Stawki za przesyłki krajowe i międzynarodowe zawarte w cenniku w wielu przypadkach są niższe nawet o ponad 75% od cenników detalicznych innych kurierów działających na terenie Polski. Gwarancję wysokiej jakości usług i terminowości zapewniają strategiczni partnerzy UPS największa firma kurierska w Polsce i bardzo dynamicznie rozwijająca się firma GEIS, której jakość usług nie ustępuje rynkowemu liderowi.

Podpisując z nami umowę zyskujesz jeszcze korzystniejsze ceny przesyłek i warunki współpracy dopasowane indywidualnie do twoich wymogów.

Oferujemy każdej firmie, instytucji i osobie fizycznej usługi przesyłek kurierskich po bardzo atrakcyjnych cenach jakie dotąd oferowane były tylko największym firmom. Aby korzystać z usług firmy Polkurier nie ma potrzeby rejestrowania działalności gospodarczej ani deklarowania ilości wysyłanych paczek. Oferta skierowana jest dla każdego i bardzo prosta, dzięki stałej cenie za zakres wagowy paczki od zera do 30kg.

Jeżeli chcesz skorzystać z naszej oferty i wysłać przesyłkę, należy zarejestrować się na stronie www.polkurier.pl i złożyć zlecenie, a następnie dokonać płatności online. Wówczas będziesz mógł dokonać wydruku listu przewozowego. Cały proces złożenia zamówienia na naszej stronie www.polkurier.pl trwa około 4 minut. Dla większości kodów pocztowych zamówienia dokonane do 12:00 zostaną zrealizowane tego samego dnia.

Oferta serwisu www.polkurier.pl nie dotyczy klientów UPS Polska Sp. z o.o. i GEIS Sp. z o.o. posiadających podpisaną umowę i numer rozliczeniowy UPS i GEIS. W takiej sytuacji klient może nadal korzystać z usług pozostałych przewoźników dostępnych w serwisie. Jeżeli klient serwisu polkurier.pl posiada podpisaną umowę i numer rozliczeniowy któregoś z przewoźników dostępnych w ofercie serwisu to zobowiązany jest powiadomić o tym pracowników serwisu.

 

Kto może skorzystać z naszych usług?

Usługi świadczone przez serwis polkurier.pl adresowane są dla każdej osoby, firmy i instytucji, bez potrzeby podpisywania umów i od razu po zalogowaniu do serwisu.
Zachęcamy jednak do podpisania jednej z dostępnych umów aby

Dlaczego u nas przesyłki są najtańsze?

Najważniejszymi czynnikami pozwalającymi na uzyskanie tak atrakcyjnych cen są: Obniżenie kosztów własnych za pomocą rozwiązań internetowych takich jak zamawianie usług i drukowanie listów przewozowych.

Czy wystarczą 3 minuty aby zamówić kuriera?

Dzięki naszym serwisowi cały proces wysyłki paczek ograniczony jest do niezbędnego minimum i składa się z 3 kroków: Zalogowanie się na stronie www.polkurier.pl i złożenie zlecenia. Dokonanie płatności

Do której godziny muszę zamówić kuriera ?

Dla większości kodów pocztowych zamówienie należy dokonać przed 11:00 aby paczka została zabrana tego samego dnia. Podczas zamawiania przesyłki nasz system na podstawie kodu pocztowego i godziny poinformuje Cię czy