Biura Obsługi Klienta (62) 591-72-72. Poniedziałek - Piątek od 8.00 do 16.00
Przewoźnicy UPS, DPD, DHL, FedEx oraz Geis mogą traktować przesyłki owinięte folią stretch jako niestandard. Informacja w aktualnościach

Tanie przesyłki

, usługi kurierskie tanie, przesyłka krajowa,

firma kurierska

, przesyłka paletowa, wysyłanie paczek, cena wysłania paczki, przesyłki kurierskie

Zamów kuriera

Skorzystaj z kreatora wysyłki abyś mógł zamówić kuriera po najbardziej atrakcyjnej dla Ciebie cenie. Zamów kuriera przez internet

Wycena przesyłki

Wyceń własną przesyłkę i wybierz najlepszy pakiet dla siebie. Sprawdź ile zaoszczędzisz.wycena_paczkii_b
Wyceń paczkę
Wyceń własną przesyłkę i wybierz najlepszy pakiet dla siebie sprawdzając ile zaoszczędzisz w porównaniu z przesyłkami z których obecnie korzystasz.

Już nie musisz przepłacać za przesyłki kurierskie w Polsce, gdyż firma Polkurier powstała z myślą o tych klientach, którzy w dobie kryzysu muszą liczyć się z kosztami. Teraz twoja oferta będzie jeszcze bardziej atrakcyjna dzięki niższym kosztom dostarczenia twoich usług i towarów. Terminowość i jakość naszych przesyłek gwarantują UPS Polska Sp. z o.o. największa firma kurierska w Polsce i bardzo dynamicznie rozwijająca się firma K-EX, której jakość usług nie ustępuje rynkowemu liderowi.
Wpisz wymiary i wagę (* = Wymagane)
Paczka
Paleta
* Długość paczki: cm
* Szerokość paczki: cm
* Wysokość paczki: cm
* Waga paczki: kg
Dodatkowe opcje przesyłki
Paczka niesortowalna:
Kwota pobrania: PLN
Ubezpieczenie: PLN
Informacja:
Wycena przysyłki uwzględnia aktualnie istniejące promocje.
Przesyłki muszą być odpowiednio spakowane. W przypadku występowania elementu niestandardowego w przesyłce należy zaznaczyć opcję paczka niesortowalna.