Biura Obsługi Klienta (62) 591-72-72. Poniedziałek - Piątek od 8.00 do 16.00
Przewoźnicy UPS, DPD, DHL, FedEx oraz Geis mogą traktować przesyłki owinięte folią stretch jako niestandard. Informacja w aktualnościach

Tanie przesyłki

, usługi kurierskie tanie, przesyłka krajowa,

firma kurierska

, przesyłka paletowa, wysyłanie paczek, cena wysłania paczki, przesyłki kurierskie

Zamów kuriera

Skorzystaj z kreatora wysyłki abyś mógł zamówić kuriera po najbardziej atrakcyjnej dla Ciebie cenie. Zamów kuriera przez internet

Wycena przesyłki

Wyceń własną przesyłkę i wybierz najlepszy pakiet dla siebie. Sprawdź ile zaoszczędzisz.wycena_paczkii_b

Kim Jesteśmy - Firma kurierska Polkurier

Jakość i terminowość usług kurierskich gwarantują dwie firmy przewozowe są to: UPS Polska Sp. z o.o. oraz GEIS ( dawniej K-EX ).

W odpowiedzi na rosnący popyt na usługi kurierskie współpracujemy z liderami na rynku przewozowym, firmą UPS Polska Sp. z o.o. przy której powstała firma Polkurier. oraz od 01.01.2010 firmą GEIS ( dawniej K-EX ).

Naszym celem jest umożliwienie osobom fizycznym, firmom i instytucjom wysyłanie przesyłek w cenach dostępnych tylko dla największych klientów firm kurierskich.
 
Firma Polkurier świadczy szeroki zakres usług. Za naszym pośrednictwem wyślesz przesyłki:
 • krajowe do wszystkich kodów pocztowych
 • zagraniczne (tylko dla klientów z podpisaną umową)
 • kopertowe
 • paczkowe
 • paletowe
 • standardowe

Wszystkie przesyłki realizowane za pośrednictwem firmy Polkurier gwarantowane są przez firmy UPS Polska Sp. z o.o. i GEIS.

Wyróżnia nas przyjazne podejście do klienta przy zachowaniu wysokich kompetencji gwarantowanych przez UPS i GEIS sp.z o.o. . W naszej codziennej pracy ważne są dla nas:
 • atrakcyjność i kompleksowość oferty
 • najwyższa jakość usług i kultura obsługi
 • wygoda i minimum formalności
 • elastyczność
 • nasze działanie koncentruje się na naszych klientach i ich potrzebach.
Mamy pewność, że nasz serwis uwolni Cię od wysokich cen i żmudnych negocjacji. Z nami znacząco zredukujesz koszty przesyłek kurierskich i pozbędziesz się niepewności o losy paczki. Sprawdź cennik naszych usług dla klientów indywidualnych (bez rabatów) - kliknij tutaj
 

Współpraca z nami będzie tak satysfakcjonująca, że bez wahania polecisz naszą firmę Polkurier swoim znajomym i zaufanym partnerom w biznesie.

 

Kto może skorzystać z naszych usług?

Usługi świadczone przez serwis polkurier.pl adresowane są dla każdej osoby, firmy i instytucji, bez potrzeby podpisywania umów i od razu po zalogowaniu do serwisu.
Zachęcamy jednak do podpisania jednej z dostępnych umów aby

Dlaczego u nas przesyłki są najtańsze?

Najważniejszymi czynnikami pozwalającymi na uzyskanie tak atrakcyjnych cen są: Obniżenie kosztów własnych za pomocą rozwiązań internetowych takich jak zamawianie usług i drukowanie listów przewozowych.

Czy wystarczą 3 minuty aby zamówić kuriera?

Dzięki naszym serwisowi cały proces wysyłki paczek ograniczony jest do niezbędnego minimum i składa się z 3 kroków: Zalogowanie się na stronie www.polkurier.pl i złożenie zlecenia. Dokonanie płatności

Do której godziny muszę zamówić kuriera ?

Dla większości kodów pocztowych zamówienie należy dokonać przed 11:00 aby paczka została zabrana tego samego dnia. Podczas zamawiania przesyłki nasz system na podstawie kodu pocztowego i godziny poinformuje Cię czy