INTEGRACJE

Pakiet Programisty Polkurier.pl (WebService API)

Pakiet Programisty Polkurier.pl (WebService API)

Nasz interfejs API zapewnia dostęp z dowolnego systemu zewnętrznego umożliwiając integrację usług portalu Polkurier.pl z systemami sklepów internetowych oraz aplikacjami wspierającymi obsługę sprzedaży. Dzięki wykorzystaniu interfejsu API cały proces przygotowania przesyłki kurierskiej odbywa się w Twoim sklepie internetowym lub aplikacji sprzedażowej, umożliwia to składanie zleceń na przesyłki kurierskie BEZPOŚREDNIO z Twojej aplikacji sprzedażowej. Wszystkie niezbędne dane potrzebne do realizacji przesyłki są automatycznie przekazywane do naszego API co pozwala oszczędzić czas potrzebny w porównaniu z ręcznym uzupełnianiem danych w formularzu wysyłkowym. Nasze API to przejrzyste narzędzie, gwarantujące bezproblemowy i szybki proces implementacji.

Pobierz dokumentację interfejsu API oraz SDK przygotowane w języku PHP

SDK można również pobrać z repozytorium GIT: https://github.com/Polkurier/polkurier-sdk

Token API można wygenerować w zakładce Panel Klienta > Ustawienia > Token API.

Nasze integracje

Allegro

Dla Twojej wygody i zaoszczędzenia czasu dostępna jest opcja integracji z Allegro. Opcja ta pozwala przenieść zamówienia bezpośrednio z Allegro do naszej platformy Polkurier.pl. System uzupełnia za Ciebie adres odbiorcy i inne podstawowe informacje dotyczące wysyłki, co przyśpiesza składanie zamówień. Dodanie konta allegro jest możliwe w zakładce Twoje Konto -> Import -> Import Allegro (w menu po lewej stronie) i zajmuje jedynie kilka sekund.

PrestaShop 1.7

Ten moduł integruje Twój sklep oparty o PrestaShop 1.7 z naszą platformą wysyłkową. Przygotowaliśmy gotowe rozwiązanie specjalnie dla naszych klientów dzięki któremu cały proces przygotowania przesyłki kurierskiej odbywa się w Twoim sklepie internetowym. Udostępniony moduł przesyła wszystkie niezbędne dane potrzebne do realizacji przesyłki w Polkurier.pl pozwalając oszczędzić czas w porównaniu z ręcznym uzupełnianiem danych w formularzu wysyłkowym.

Token API można wygenerować w zakładce Panel Klienta > Ustawienia > Token API.

PrestaShop 1.6

Ten moduł integruje Twój sklep oparty o PrestaShop 1.6 z naszą platformą wysyłkową. Przygotowaliśmy gotowe rozwiązanie specjalnie dla naszych klientów dzięki któremu cały proces przygotowania przesyłki kurierskiej odbywa się w Twoim sklepie internetowym. Udostępniony moduł przesyła wszystkie niezbędne dane potrzebne do realizacji przesyłki w Polkurier.pl pozwalając oszczędzić czas w porównaniu z ręcznym uzupełnianiem danych w formularzu wysyłkowym.

Token API można wygenerować w zakładce Panel Klienta > Ustawienia > Token API.

WooCommerce

Składaj zlecenia na przesyłki kurierskie BEZPOŚREDNIO z Twojego sklepu. Polkurier.pl umożliwia integracje sklepów internetowych opartych o platformę WooCommerce z naszą platformą wysyłkową. Przygotowaliśmy gotowe rozwiązanie specjalnie dla naszych klientów dzięki któremu cały proces przygotowania przesyłki kurierskiej odbywa się w Twoim sklepie internetowym. Udostępniona integracja przesyła wszystkie niezbędne dane potrzebne do realizacji przesyłki automatycznie do Polkurier.pl pozwalając oszczędzić czas w porównaniu z ręcznym uzupełnianiem danych w formularzu wysyłkowym.

Pobierz plugin WooCommerce

Token API można wygenerować w zakładce Panel Klienta > Ustawienia > Token API.

BaseLinker

Import plików CSV

W celu przyśpieszenia składania zamówień na portalu, dla klientów korzystających z innych sklepów internetowych, dostępny jest import plików CSV. Aby dowiedzieć się jak wykorzystać tą funkcję zapoznaj się z instrukcją. Opis struktury danych . Przykładowy plik "csv" .