Co zrobić, aby wycenić przesyłkę indywidualnie?

Aby wycenić przesyłkę indywidualnie złóż zapytanie na portalu. 

Czym są wyceny indywidualne?

Zaloguj się na portalu i przewiń stronę do sekcji “Wyceń paczkę” lub wejdź w zakładkę “Zamów kuriera”.
Uzupełnij wymiary, wagę, ilość przesyłek, kraj odbioru oraz kraj dostawy, usługi dodatkowe jeśli chcesz z nich skorzystać. 

 

Kliknij “Wyślij zapytanie o cenę” → system przekieruje Cię do dalszej części formularza. 

Uzupełnij pozostałe dane do wysyłki czyli dane nadawcy, odbiorcy, usługi dodatkowe. 

Uwaga! Jeśli nie posiadasz jeszcze pełnych danych odbiorcy będą konieczne co najmniej kody pocztowe ponieważ przesyłki wyceniane są na podstawie odległości oraz rozmiaru przesyłki. W miejsce danych, których nie posiadasz możesz powielić swoje lub wpisać XXXXX, aby system pozwolił zlożyć zapytanie. 

Wybierz datę, kiedy chcesz aby przesyłka została odebrana, a na koniec kliknij “Złóż zapytanie” 

Złożenie zapytania nie jest równoznaczne ze złożeniem zlecenia. Realizacja następuje po zaakceptowaniu warunków realizacji. 

Jak zaakceptować realizację wyceny? 

Po wysłaniu zapytania nasz Dział wycen zajmie się wyszukaniem dla Ciebie najlepszej propozycji. Standardowy czas na udzielenie odpowiedzi określa się do 24h w dni robocze, natomiast zawsze kontaktujemy się możliwie jak najszybciej. Jeśli zależy Ci na pilnej odpowiedzi po złożeniu zapytania skontaktuj się z nami - będziemy wtedy działać dla Ciebie priorytetowo. 

Po dokonaniu wyceny nasi pracownicy się z Tobą skontaktują, dostaniesz również wiadomość mailową. Aby zaakceptować zlecenie do realizacji wystarczy odpowiedzieć “Proszę o realizację” na wiadomość z wyceną, którą od nas otrzymasz. 

Czy artykuł był pomocny?

5130 wyświetleń