PARTNERZY

Kurier FedEX

W ostatnich latach wiele osób korzysta z funkcji: FedEx – nadaj paczkę. Amerykańska firma jest zaufanym partnerem w przesyłce krajowej i międzynarodowej. Teraz, dzięki portalowi Polkurier, zamawianie kuriera FedEx jest jeszcze łatwiejsze. Sprawdź, co zyskujesz, korzystając z naszej oferty.

Kurier UPS

Jeśli zależy Ci na wygodnej dostawie paczki, zamów kuriera UPS przez nasz serwis. Co zyskujesz? Błyskawiczną wycenę oraz możliwość porównania kosztu usługi z ofertami innych przewoźników. Nadanie paczki kurierem UPS za pośrednictwem Polkurier jest wygodne i intuicyjne, a nasz system sam Cię prowadzi.

Kurier InPost

Wysyłka paczkomatem oraz nadanie paczki kurierem InPost stały się jedną z ulubionych opcji wysyłki wśród Polaków. Polska firma od 2006 roku dostarcza paczki. Nadaj paczkę kurierem InPost wygodnie w Polkurier – przeprowadzimy Cię przez cały proces wysyłki.

Kurier DPD

Jeśli zależy Ci na wygodnym nadaniu paczki, zamów kuriera DPD przez nasz serwis. Zyskasz błyskawiczną wycenę oraz możliwość porównania kosztu wysyłki z ofertami innych przewoźników. Bez trudu wybierzesz też dodatkowe opcje – na przykład ubezpieczenie. Z nami zamówienie kuriera DPD jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. Nasz system sam poprowadzi Cię przez cały proces.

Kurier Pocztex

Zamówienie kuriera Pocztex jest jedną z częstych form nadawania przesyłek wśród Polaków. Usługa ta wzbudza zaufanie już od 1997 roku, choć sama Poczta Polska ma kilkusetletnią tradycję. Wybierając tę opcję, masz możliwość wysłania paczki bezpośrednio do odbiorcy. Możesz nadać ją w oddziale lub zamówić odbiór przez kuriera Pocztex. Jak nadać przesyłkę? Nasz system przeprowadzi Cię przez cały proces.

Kurier DHL

Kurier DHL to niemiecki przewoźnik, który cieszy się dużą sympatią wśród wielu polskich klientów. Dzieje się tak, ponieważ firma wciąż wychodzi naprzeciw potrzebom osób korzystających z jej usług. Udostępnia także wiele korzystnych usług, jak na przykład odbiór w punktach partnerskich. Nic więc dziwnego, że DHL przesyłki są popularne wśród osób prywatnych oraz przedsiębiorstw.