Integracja z Allegro

Allegro

System uzupełnia za Ciebie adres odbiorcy oraz podstawowe informacje dotyczące wysyłki, dzięki czemu szybko i wygodnie złożysz zamówienie. Dodanie Twojego konta lub kont w serwisie allegro jest dostępne w zakładce Twoje Konto → Import → Import Allegro (w menu po lewej stronie) i zajmuje jedynie kilka sekund.

 

Dodawanie nowego konta:

Aby powiązać nowe konto Allegro należy:

Zaloguj się na portalu i wejdź w zakładkę “Panel klienta → Import → Import Allegro” wybierz zakładkę “Konta Allegro" a później kliknij “Połącz konto Allegro”

Jeśli wcześniej użytkownik NIE był zalogowany w Allegro, zostanie załadowany panel logowania Allegro, gdzie należy zalogować się do serwisu Allegro

obraz_png_0.png

Jeśli użytkownik jest już zalogowany w Allegro wyświetlony zostanie komunikat "Potwierdź swoje konto" gdzie wystarczy kliknąć przycisk "Kontynuuj”

Po zalogowaniu się do Allegro użytkownik zostanie poproszony o zgodę na powiązanie konta z aplikacją Polkurier.pl. Aby powiązać konto należy wyrazić zgodę klikając przycisk "Powiąż konto”

Konto zostało powiązane i użytkownik zostanie przeniesiony do portalu Polkurier.pl
 


Logowanie istniejącego konta

Jeśli konto zostało dodane przed wprowadzeniem nowego systemu logowanie, lub nie było używane przez 3 miesiące, to konieczne będzie ponowne logowanie na konto.

Jeśli na koncie nie było żadnej aktywności w czasie ostatnich 3 miesięcy, to nastąpi automatyczne wylogowanie.

W takim przypadku wyświetlony zostanie komunikat:

Aby zalogować się na konto Allegro należy:

  1. Zalogować się na portalu Polkurier.pl i przejść do zakładki “Panelu klienta → Import (1) → Import Allegro (2)"
  2. Kliknąć przycisk "Konta Allegro” (3)
  3. Przy koncie wymagającym logowania będzie widoczny symbol (4), oraz . Aby zalogować konto należy kliknąć przycisk kluczyka (5)

4. Zostanie załadowany panel logowania Allegro, gdzie należy zalogować się do serwisu Allegro:
 

obraz_png_0.png

LUB jeśli użytkownik jest już zalogowany w Allegro wyświetlony zostanie komunikat:

Jeśli nazwa zalogowanego konta (5) jest zgodna z kontem wymagającym logowania na liście (4), to wystarczy kliknąć przycisk "Kontynuuj” (6). Jeśli jest inna należy kliknąć przycisk "Zmień konto” (7) i zalogować się podając login i hasło.

5. Po poprawnym zalogowaniu użytkownik zostanie przeniesiony z powrotem do portalu Polkurier.pl. Proces logowania został zakończony.

Czy artykuł był pomocny?

6117 wyświetleń