Materiały do pakowania

Aby zamówić materiały do pakowania przesyłek zaloguj się na portalu i wejdź w “Panel klienta → Materiały do pakowania → Nowe zamówienie” 

Aby zamówić dany produkt wprowadź ilość opakowań, które chcesz zamówić na naciśnij symbol koszyka.
Uwaga! Materiały są pakowane w paczki, pod nazwą towaru widnieje informacja, ile sztuk znajduje się w paczce. 

W prawym górnym rogu znajduje się podsumowanie. Po Kliknięciu "Złóż zamówienie" system przekieruje Cię do dalszej części.


System wyświetli podsumowanie, jakie materiały i za jaką kwotę zostały zamówione, jeśli wszystko się zgadza kliknij "Dalej"
Uwaga! Jeśli przysługują darmowe materiały będą one oznaczone kwotą 0,00 zł. 
Darmowe materiały do pakowania przysługują po wysłaniu w danym miesiącu powyżej 40 przesyłek - są to koszulki na listy przewozowe, tzw. kangurki C5. System zawsze rozlicza materiały za miesiąc wstecz, to znaczy, że jeśli w maju nadałeś 40+ paczek, w czerwcu będziesz mógł zamówić darmowe koszulki. 


W kolejnym kroku należy podać adres, na który materiały mają zostać dostarczone, oraz kliknąć "Dalej"


Pojawi się komunikat o złożonym zamówieniu z informacją, jakie zamówienie posiada numer. 


W zakładce "Panel klienta → Materiały do pakowania → Lista zamówień" znajdują się wszystkie zamówienia na materiały oraz status realizacji.

Uwaga! 
Jeśli działasz na zasadzie fakturowania zostanie wystawiona faktura za materiały do pakowania oznaczona "1234/56/2018/MATP"
Jeśli działasz na przedpłacie system poprosi Cię o opłacenie zamówienia, następnie zostanie wystawiona faktura (informacyjna, już opłacona) oznaczona "1234/56/2018/MATD"

Czy artykuł był pomocny?

4396 wyświetleń