Otrzymałem wycenę, chcę zrealizować wysyłkę.

Po wykonaniu wyceny transportu otrzymasz od nas wiadomość mailową z konkretnymi informacjami takimi jak: stawka, możliwy termin realizacji oraz informacja, do kiedy zarezerwowane jest miejsce transportowe i stawka. Dział wycen określi również, do kiedy należy udzielić odpowiedzi odnośnie  realizacji, aby wysłać towar w zaproponowanych stawkach.

Pamiętaj, że wycena indywidualna jest wyceniana na dany dzień. Ze względu na stałe wahania kursów walut, opłat paliwowych i drogowych cena za realizacje może się zmienić po upłynięciu wyznaczonego w wiadomości terminu. Jeśli jednak zdecydujesz się na realizację po przekroczeniu wyznaczonego przez Dział wycen terminu wycena zostanie ponownie przeliczona i otrzymasz informację o aktualnej stawce.

Jeśli zdecydowałeś się na realizacje wystarczy w odpowiedzi na wiadomość, która została wysłana z Działu wycen odpisać z prośbą o realizacje.

Jeśli taka decyzja zapadnie danego dnia do godziny 14:00 (lub godziny określonej w wiadomości przez Dział wycen) – zlecenie zostanie zrealizowane kolejnego dnia roboczego, jeśli po godzinie 14:00 – zlecenie będzie zrealizowane dzień później.

Realizacja może nastąpić po opłaceniu zlecenia.

Po zatwierdzeniu realizacji Dział wycen prześle do Ciebie informacje na temat listu przewozowego, odbioru przesyłki oraz dokumentów wymaganych do transportu. 

Czy artykuł był pomocny?

3466 wyświetleń