Co zrobić, aby wycenić przesyłkę indywidualnie?

Każdorazowo należy zalogować się na portalu – wyświetli się formularz do wyceny przesyłki. Należy wprowadzić dane takie jak wymiary, waga przesyłki oraz kraj odbioru i doręczenia. Jeśli przesyłka będzie podlegała wycenie indywidualnej system wyświetli taką informację:

Należy kliknąć „wyślij zapytanie o wycenę” – system przekieruje do formularza, gdzie należy uzupełnić pozostałe dane przesyłki.

Należy uzupełnić usługi dodatkowe, jeśli są konieczne: pobranie, ubezpieczenie, nie piętrować, wymagane auto z windą załadunek/rozładunek

Następnie należy wprowadzić dane nadawcy i odbiorcy oraz dzień odbioru. Jeśli dokładne dane jeszcze nie są znane należy wprowadzić przede wszystkim kody pocztowe ponieważ wyceny są dokonywane na podstawie wymiarów towaru oraz odległości. 

Po uzupełnieniu wszystkich pól należy przesłać zapytanie. 

Prośba o wycenę trafia do naszego Działu Wycen, który od razu kontaktuje się z przewoźnikami w sprawie przesyłki. Jak tylko uzyskamy wycenę zostanie ona przekazana drogą mailową. Na wycenę przesyłki pracownik ma czas do 24h w dni robocze. 
Złożenie zapytania o wycenę nie jest jednoznaczne ze złożeniem zamówienia. W pierwszej kolejności otrzymujesz wycenę przesyłki wraz z informacją jak długo dana stawka obowiązuje. 

Czy artykuł był pomocny?

2343 wyświetleń