Allegro Smart DPD i InPost

Jeśli wysyłasz przesyłki poprzez Allegro Smart za pomocą Paczkomatów InPost lub DPD możesz wysyłać paczki za pośrednictwem naszego portalu, korzystając ze stawek, które zapewnia Allegro Smart. Aby skorzystać z tej opcji należy aktywować pakiet. 

Jeśli jeszcze nie masz zintegrowanego konta w Polkurier.pl ze swoim kontem w Allegro zachęcamy, aby sprawdzić jak tego dokonać w artykule Integracja z Allegro.

Pakiety można włączyć w zakładce “Panel klienta → Allegro Smart”

Należy wybrać przewoźnika, którym chcesz nadawać przesyłki, kliknąć “Wybierz”, zaakceptować regulamin. Po akceptacji pakiet będzie aktywowany - informacja wyświetli się na portalu oraz dodatkowo otrzymasz wiadomość e-mail na adres podany przy rejestracji konta. 

Dodatkowe informacje odnośnie uruchomionego pakietu znajdziesz poniżej, w segmencie “Aktywne pakiety" po kliknięciu “Pokaż szczegóły”.

Rozwinie się tabela ze szczegółami. W tym miejscu możesz również wstrzymać lub wznowić działanie pakietu, jeśli wcześniej został wstrzymany. 

Po wstrzymaniu pakietu aktywny jest on od do końca wykupionego okresu rozliczeniowego, po tym czasie pakiet będzie wyłączony.

Przykład: Usługa Polkurier SMART aktywowana 10 grudnia i dezaktywowana 25 stycznia, zostanie wyłączona 10 lutego.

Czy artykuł był pomocny?

3795 wyświetleń