DHL POP Service Point

DHL Service Point to usługa umożliwiająca nadanie i doręczenie przesyłek do punktów partnerskich takich jak: Żabka, Freshmarket, Inmedio, Relay, 1minute, Shell. Przesyłki można również nadać do automatów paczkowych DHL Locker, które rozmieszczone są w większych miastach takich jak Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań. 

Aby nadać taką przesyłkę podczas składania zamówienia wybierz usługę:

Następnie zamówienie uzupełnij tak samo, jak każde zamówienie na portalu (Jak złożyć zlecenie na portalu?). Jeśli chcesz sprawdzić, jakie punkty dostępne są w Twoim regionie możesz sprawdzić na mapie, która dostępna jest podczas składania zamówienia. 

W trakcie składania zamówienia możesz wybrać, czy przesyłkę odebrać ma kurier - wtedy należy wybrać opcję “Zamawiam odbiór przesyłek” lub możesz dostarczyć ją do wybranego punktu zaznaczając opcję “Samodzielnie dostarczę przesyłkę”.

Przewidywany termin doręczenia przesyłki dla tej usługi to 48 godzin w dni robocze. 

Czas na odbiór paczki z punktu / automatu DHL Locker: 7 dni kalendarzowych. Paczki z punktów partnerskich można odbierać od poniedziałku do piątku, natomiast z automatów DHL Locker od poniedziałku do soboty.

Jak odebrać paczkę: aby odebrać przesyłkę należy podać numer telefonu oraz kod, który zostanie wysłany na numer odbiorcy lub na adres e-mail, dlatego upewnij się, że dane w zleceniu są poprawne.

Maksymalne wymiary przesyłek i usługi dodatkowe w DHL
Sposoby pakowania w DHL

 

Czy artykuł był pomocny?

1783 wyświetleń