! Zintegruj konto w Polkurier.pl ze swoim sklepem internetowym - Integracja z e-sklepem

Portal Polkurier.pl bezpłatnie udostępnia szereg udogodnień dla klientów, takich jak na przykład integracje z e-sklepami, tak popularnymi obecnie. Jeśli sprzedajesz swoje produkty korzystając z platform jak na przykład Allegro, BaseLinker, PrestaShop, czy Shoper nasz system pozwoli Ci na zintegrowanie konta w Polkurier.pl ze swoim sklepem! Ponadto udostępniamy nasze API, dzięki czemu jeśli posiadasz własną platformę do sprzedaży możesz również zintegrować swój system z kontem.

Co oznacza integracja?

Jest to, najprościej mówiąc połączenie ze sobą dwóch portali w taki sposób, że aby złożyć zlecenie w Polkurier.pl nie potrzeba się osobno logować i ręcznie przepisywać danych, wystarczy złożyć zamówienie poprzez platformę przeznaczoną do sprzedaży.

Jakie korzyści płyną z integracji?

Nie od dziś wiadomo, że czas to pieniądz. Wyobraź sobie, że nadajesz 200 przesyłek w skali miesiąca. Ile czasu zajmie przepisanie danych ręcznie? Prawdopodobnie jedna osoba wykona tę pracę szybciej, inna wolniej, natomiast faktem jest, że pracę ktoś musi wykonać. A teraz wyobraź sobie, że systemy te dane prześlą między sobą, a Ty w tym czasie możesz wypić kawę i zjeść zasłużone ciastko. Wygodne, prawda?

Zachęcamy wszystkich klientów do korzystania z integracji, które wprowadziliśmy z myślą o Was. 

Aby uzyskać więcej informacji na temat poszczególnych platform, pobrać wymagane pliki lub sprawdzić, w jaki sposób krok po kroku zintegrować systemy zapraszamy do zakładki INTEGRACJE.

Czy artykuł był pomocny?

3784 wyświetleń